Сучасна система розумний будинок це високотехнологічне, зручне і безпечне рішення. Замовивши розумний будинок, ви станете власником ідеального будинку, своєї фортеці, якою зможете керувати за будь-якого місця і з будь-якого пристрою. Нам хотілося б відзначити, що вмикання світла за допомогою плескання долонь це не єдиний плюс системи розумний будинок, є багато інших важливих переваг для того, щоб обрати і встановити розумний будинок. Купити систему розумний будинок в Києві або налаштувати обладнання для розумного будинку ви зможете у компанії ITTel.

Керування системою розумний будинок

Практично будь-який пристрій, який ви оберете, може стати пультом керування вашим розумним будинком. Приміром, розумний будинок і обладнання будь-якої складності може управлятися за допомогою пульта дистанційного керування, мобільного телефону або смартфона, комп’ютера або iPad, iPod або iPhone. Також, керувати розумним будинком ви зможете і за допомогою зручної сенсорної панелі управління.

Система розумний будинок дуже зручна і цінується тим, що керувати обладнанням і будь-якими процесами у вашому будинку ви зможете як зсередини будинку, так і з будь-якого іншого місця. Адже налаштувавши віддалений доступ через Інтернет, ви зможете з будь-якої точки планети потрапити до системи розумного будинку в Києві і здійснити будь-яку дію так, ніби ви знаходитесь в самому будинку або квартирі.

Є ще одна дивовижна функція, яку забезпечує система розумний будинок – можливість спілкуватися зі своїм житлом на рідній мові, це голосове керування розумним будинком. Ви можете попросити будинок опустити жалюзі, увімкнути улюблену музику, увімкнути світильники у вітальні, підігріти вечерю, набрати джакузі або басейн … Система розумний будинок виконає ваше будь запрограмоване побажання.

Переваги системи розумного будинку

  • управління системою освітлення в будинку або квартирі: по команді в розумному будинку вмикаються лампочки, електричний камін, вимикається зовнішнє світло, опускаються жалюзі або закриваються штори,
  • управління будь-якими електроприладами в будинку: телевізором, холодильником, електроплитою, духовою шафою, бойлером, мультиваркою і навіть праскою! Все буде вмикатися і прогріватися, готувати їсти чи показувати фільми після лише одного натискання на клавішу, а найголовніше – ви зможете навіть наповнити гарячу ванну водою, щоб відразу після робочого дня зануритися в атмосферу домашнього затишку і комфорту,
  • управління системою вентиляції і клімат-контролю: ви зможете налаштувати обладнання системи розумного будинку на автоматичну вентиляцію, прогрів або охолодження будь-якої кімнати, включення або виключення теплої підлоги, обігрівачів,
  • системи автоматичного управління поливом подарують вашим квітам і деревам постійну турботу, орошуючи їх за графіком,
  • управління басейном: система розумного будинку допоможе вам контролювати температуру води, очищення басейну, злив води і наповнення басейну,
  • система розумного будинку мультирум допоможе вам організувати будь-який відеозв’язок, домашній кінотеатр, налаштувати систему аудіо та відео зв’язку в кожній кімнаті. Це відмінне рішення для молодих батьків, коли система розумний будинок зможе побути для них ще й відеонянею!
  • управління домофоном і системою відеонагляду за вашим будинком: постійний доступ до будь-якої камери відеонагляду розумного будинку, окрім того, коли вас немає вдома, ви завжди зможете впустити своїх родичів в будинок за допомогою дистанційного управління домофоном.
  • системи захисту від аварій: захист системи розумного будинку від протікання води, газу, загоряння, перебоїв з електрикою дозволить вам убезпечити себе і своїх рідних від небажаних наслідків будь-яких аварій.

Ми допоможемо вам не тільки у проектуванні інженерних мереж розумного будинку, ви підберемо найбільш підходяще для вас рішення системи розумний будинок, також ми оберемо і доставимо необхідне для розумного будинку обладнання та запустимо повністю всю систему розумного будинку або його окремі елементи.

Вартість системи розумний будинок це ціна не лише обладнання і мереж, це ціна комплексного зручного рішення для кожного Замовника системи розумного будинку у компанії ITTel.

Наші досвідчені фахівці допоможуть вам підібрати комфортне рішення для системи розумного будинку в Києві та Київській області. Ми створимо проект розумного будинку, купимо і налаштуємо обладнання та програмне забезпечення. Крім того, наші фахівці можуть взяти на постійне обслуговування системи розумного будинку в Києві.