Проектування і монтаж СКС у Києві

Кваліфіковане проектування СКС (структурованих кабельних систем) та їх подальший бездоганний монтаж суттєво впливає на швидкість та якість передачі даних між користувачами та, відповідно, на ефективність роботи кожної установи. Висловлюючись простіше, можна з упевненістю сказати, що від вірного проектування та монтажу СКС залежить прибуток вашої компанії. Адже якісний монтаж СКС відкриває безліч можливостей для вашої компанії та усього персоналу. Отже, звернемо увагу на переваги професійного проектування та монтажу СКС для кожного бізнесу:

  • На етапі аналізу потреб організації перед, власне, самим проектуванням мережі СКС офісу чи всього будинку, необхідно чітко усвідомлювати основні завдання та ретельним чином усі їх врахувати в проекті СКС,
  • Універсальна структурована кабельна система, скорочено СКС, може бути основою для будь-яких систем зв’язку: під час монтажу СКС можна прокласти мідні та оптичні кабелі, котрі, по закінченню монтажу СКС, під’єднуються до різних виходів та обладнання. Таким чином, проектування СКС може містити у собі і майбутнє розгортання та налаштування телефонії для відділу продажів чи кол-центру, проведення Інтерет-мережі та закладання локальної мережі для співробітників компанії,
  • Будь-які проекти СКС мають розроблятися у відповідності до міжнародних стандартів якості та безпеки CENELEC EN 50173 (Європейський стандарт якості СКС), ISO/IEC IS 11801-202 (світовий стандарт для проектування та монтажу СКС у будь-якій точці нашої планети). Ці стандарти є вкрай необхідними про прокладанні та налаштуванні СКС, адже ви можете бути впевненими на всі 100%, що ваша СКС буде вірно служити вам кілька років та ще й буде адаптованою до новітнього обладнання, яке ви, у майбутньому, забажаєте підключити до СКС у вашому офісі.

Переваги проектування СКС з нуля (проектування СКС для подальшого монтажу СКС або ЛОС у новобудові)

Не можна заперечите те, що втілювати у життя нові проекти набагато легше, ніж переробляти та вдосконалювати старі. Саме тому, для якісної та безперебійної роботи всього обладнання у квартирі, офісі чи, навіть, кімнаті готелю необхідно звертатись до професійних проектувальників СКС. У Києві це здійснити не дуже просто, адже для проектування СКС у Києві необхідно підібрати спеціалістів компетентних не лише у дизайні проектів під СКС, але й обізнаних у монтажу СКС у Києві з врахуванням завдань майбутніх структурованих кабельних систем.

Передбачення завдань та умов використання проекту СКС у будівлі

Що означає «розуміти завдання та призначення СКС»? Це означає передбачати можливості та умови використання СКС у даній будівлі. Розглянемо приклад використання проекту СКС для готелю. Передовсім, перед проектуванням необхідно розуміти, що СКС готелю буде працювати і для гостей, і для персоналу, тому необхідно передбачити та врахувати наступні моменти використання багатофункціональної структурованої мережі

1) підключення телебачення і мережі Інтернет для кожного номеру та для службових приміщень готелю,

2) під’єднання до вже реалізованої СКС необхідних роз’ємів для роутерів, ретрансляторів, телевізорів, декодерів та інших важливих складових проекту СКС готелю.

Проектування і монтаж СКС з компанією ITTel у Києві

Компетентні фахівці нашої компанії проведуть аудит вашого офісу чи будівлі разом з детальних аналізом бізнес-процесів вашої компанії. Після особистої зустрічі та та визначення потреб і завдань для майбутньої СКС в Києві, ми запропонуємо якісний проект СКС, що буде узгоджено з усіма міжнародними стандартами з якості та безпеки для структурованих кабельних систем TIA/EIA -568C, CENELEC EN 50173, ISO/IEC IS 11801-202. Також ми проведемо монтаж СКС з використанням надійних матеріалів.
Далі, наші спеціалісти тестуватимуть вашу СКС за допомогою сучасних тестерів фірми Fluke Networks і сканерів, проведуть її сертифікацію до використання та нададуть 20 років гарантії на проект СКС.
Замовити монтаж СКС в Києві або дізнатись вартість монтажу СКС, замовити СКС під ключ (проектування СКС, монтаж усіх систем, підбір та налаштування обладнання), ви зможете на сторінці зворотнього зв’язку. Також ви можете звернутись по будь-яким телефонам компанії ITTel у шапці нашого сайту.
Ми зможемо підібрати провідне дротове, бездротове або комбіноване рішення з використанням активного мережевого обладнання кращих світових брендів, взяти СКС або ЛОС на постійну техпідтримку.
Монтаж СКС з ITTel – це доступна ціна та якісне виконання усіх робіт з проектування та монтажу.