Компанія ITTel пропонує послуги з проектування, монтажу та обслуговування сучасних систем відеонагляду.  Відеонагляд, як головна складова комплексного проекту з безпеки та охорони, допоможе одразу відслідковувати зміни на території, що охороняється, а саме: здійснювати цілодобовий моніторинг території чи об’єкту, контролювати роботу персоналу у закладі, попереджати крадіжки товарів у магазинах. Окрім того, проектуючи системи відеонагляду, наші фахівці допоможуть вам уникнути так званих «сліпих зон» спостереження, де відеокамери не охоплюють певні ділянки території, яка знаходиться під наглядом.

Завдання сучасних систем відеонагляду:

 • Розпізнавання об’єктів (ідентифікація людей, номерних знаків, машин),
 • Моніторинг об’єктів (виділення об’єкту та його відслідковування).

В залежності від вищевказаних завдань, вирішальними факторами для побудови проекту системи відеонагляду можуть бути: оцінка об’єму відео архіву (цей показник системи відеоспостереження залежить і від розширення камер, і від швидкості запису камер), аналіз оптимальної кількості відеокамер, оцінка навантаження на локальну мережу при використання IP камер, наявність відеосервера або відеореєстратора для зберігання записів системи відеоспостереження.

Проектування і монтаж систем відеонагляду в Києві:

 • Система відеонагляду для паркінга, встановлення відеонагляду для автостоянок у житлових комплексах,
 • Система відеонагляду і моніторингу для HoReCa (відеонагляд для ресторану, бару, готелю)
 • Охоронні системи відеонагляду для торгових приміщень: відеонагляд магазину, ринку, системи відеонагляду для торгового центру,
 • Відеонагляд для бізнес-центрів та конференц-холлів,
 • Охоронний відеонагляд для банківських та фінансових установ,
 • Системи відеонагляду для будинків та приватної території,
 • Відеонагляд для котеджних містечок та житлових комплексів.

Віддалений доступ до відеонагляду (віддалений відеонагляд)

Сучасні ІТ технології  дають можливість спостерігати за об’єктом онлайн. Такий віддалений доступ до системи відеонагляду дозволить, наприклад, власнику у будь-який час перевірити роботу на об’єкті. Для такої системи відео нагляду необхідні лише IP камера в приміщенні та посилання для доступу до камери відеонагляду. Віддалений відеонагляд у Києві популярний серед власників продуктових та ківткових магазинів, невеликих закладів, де необхідно здійснювати суворий контроль за роботою персоналу на час відсутності власнику бізнесу чи директора на місці.

Обладнання та матеріали, необхідні для встановлення систем відеонагляду

 • Камери для системи відеонагляду (відеокамери чорно-білого або кольорового зображення, камери для денного відеонагляду або нічного спостереження, камери високої чутливості та високою розподільчою здатністю для розпізнавання об’єктів, камери для відеонагляду у приміщенні чи зовні тощо),
 • СКС (коаксіальні кабелі монтуються згідно основного проекту системи відеонагляду),
 • Силові кабелі і роз’єми для камер відеонагляду та іншого обладнання для системи відеонагляду,
 • Відеосервери для зберігання записів з камер спостереження,
 • Монітори для спостереження за камерами з високою розподільчою здатністю екрану,
 • Панелі керування та пульти керування системою відеонагляду.

Замовити проектування системи відеонагляду у Києві або якісне встановлення відеонагляду у Києві згідно проекту ви можете у фахівців компанії ITTel, використовуючи наші контакти.

Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам запроектувати та встановити внутрішні та зовнішні системи відеонагляду території та об’єктів, налаштують обладнання для системи відео нагляду та встановлять віддалений доступ до відеокамер через Інтернет.

Вартість проектування системи відеонагляду у Києві може бути значно меншою, якщо разом з послугами проектування у компанії ITTel ви замовите і послуги з встановлення відеонагляду та подальшого налаштування.

Компанія ITTel надає можливість також створити комплексний проект системи низької напруги в Києві.