Охоронна сигналізація для будинку або квартири – незамінний проект для комплексних систем низької напруги для будь-якого сучасного будинку. Безпека та охорона будівлі може складатися з декількох елементів, так, фахівці компанії ITTel допоможуть створити проекти систем охоронної сигналізації з використанням різних технологій роботи і різних методів оповіщення про крадіжки і зломи.

Види охоронної сигналізації:

 • Бездротова сигналізація
 • Дротова охоронна сигналізація

Бездротова сигналізація для будинку, або, GSM сигналізація, повідомляє про несанкціонований вхід до будинку дзвінком на пульт охорони, до якого будинок підключений, або дзвінком та СМС на телефон власника будинку. Крім того, системи сигналізації можна підключити не тільки до функції охорони приміщень, вони можуть використовуватися і як системи оповіщення про витік газу, води або інформувати про пожежу.

Бездротова сигналізація для дому зручна тим, що вона не потребує монтажу кабелю в стіни, необхідно лише встановити комплект обладнання для сигналізації будинку. В такий комплект зазвичай входить панель контролю, бездротові датчики сигналізації для інформування про рівень газу, диму, датчики злому дверей і розбиття скла, брелок для дистанційного управління, кнопка тривоги.

Кількість комплектуючих і аксесуарів для сигналізації будинку може варіюватися залежно від завдань охоронної системи. Дротова охоронна система для будинку, заснована на проектуванні та монтажі системи низької напруги під охорону будинку, вважається надійнішою і практичнішою бездротової охоронної сигналізації. Чому? Дротова охоронна сигналізація краще підходить для великих приміщень, і, навідміну від бездротової GSM сигналізації, дротова сигналізація не має джерел живлення, які необхідно час від часу замінювати.Дротова сигналізація для дому – це більш довговічне і надійне рішення.

Вартість охоронної сигналізації для будинку залежить від багатьох чинників:

 • від обраного бренду для охорони будинку, від завдань охоронної сигналізації,
 • від кількості датчиків сигналізації та їх розміщення в будинку,
 • від технології оповіщення про зломи або аваріях в будівлі власнику або відповідальній особі і т.д.

Переваги системи охорони для будинку

 • Надійний захист підприємств та приватних приміщень від злочинного проникнення, контроль доступу в приміщення і територію (система контролю доступу, домофони – входять в комплексний проект системи охоронної сигналізації),
 • Своєчасне інформування про несанкціонований доступ,
 • Можливість установки багатофункціональних дротових або бездротових датчиків охоронної сигналізації,
 • Повноцінний контроль над охороною будівлі,
 • Установка комплексного моніторингу охорони території,
 • Інформування на будь-який зручний пристрій, підключений до системи охоронної сигналізації.

Компанія ITTel виконає проектування і монтаж системи охоронної сигналізації в Києві з урахуванням всіх вимог і побажань Замовника до захисту будинку від несанкціонованого доступу і злому. Для того, щоб розрахувати вартість охоронної системи, необхідно надати нашим фахівцям креслення будівлі і відправити попереднє ТЗ на електронну адресу. Після отримання даних, ми прорахуємо вартість проектування та монтажу системи охоронної сигналізації та зв’яжемося з вами найближчим часом.