Проект електропостачання є головною складовою комплексного проектування інженерних мереж будь-якого об’єкту. Для правильної розробки проектної документації на електропостачання та освітлення будинку, спеціалісти компанії ITTel використовують сучасні нормативи та стандарти для проектів електромережі (ПУЕ).

Проектування електропостачання будинку чи ресторану, офісу або промислового підприємства необхідно здійснювати з врахуванням основної вимоги: безпеки електромережі після монтажу. Звісно, що окрім безпеки, якості та надійності матеріалів, для проектів електропостачання та освітлення необхідно також передбачити вірне розміщення кабелів, обладнання, освітлюваних пристроїв, розеток для приладів домашнього користування та вимикачів.

Кваліфіковані фахівці з систем електропостачання та освітлення компанії ITTel допоможуть вам запроектувати та узгодити у відповідних органах навіть найскладніші проекти електромереж. Узгоджений проект це не лише запорука безпеки та надійності електромережі будинку, ви також будете упевнені у якісному електромонтажу у відповідності до українських та міжнародних норм.

Компанія ITTel має досвід розробки таких проектів:

 • Проект електропостачання та освітлення будинку загальною площею від 150 кв.м. (проектування електропостачання та систем освітлення приватного будинку чи коттеджу),
 • Проект електропостачання магазина,
 • Проект електропостачання та освітлення для офісу,
 • Проект електропостачання для виробничих підприємств та промисловості,
 • Проектування систем електропостачання та освітлення для складських приміщень,
 • Створення проекту електромережі для торгових приміщень.

Проект створення системи електромережі має кілька етапів, лише після затвердження ТЗ (технічне завдання на систему електропостачання будинку) проектувальники компанії ITTel починають працювати над робочим проектом.

Документи та вихідні дані, необхідні для розробки проектної документації на системи електропостачання та освітлення у Києві:

 • Архітектурні креслення будинку з експлікацією усіх приміщень,
 • Робоча документація на супутні проекти з інших інженерних мереж: проект СКС, проект пожежної безпеки, проекти охоронної та тривожної сигналізації, проект каналізації, водопостачання та газопостачання, проект вентиляції та ін.,
 • Документи на технічні умови збільшення потужності системи електропостачання,
 • Дизайн-проект розміщення усіх освітлювальних приладів, опис типів приладів електромережі, які будуть використовуватись. Окрім того, необхідно знати напругу і розраховану потужність мережі (проводячи розрахунок потужності електромережі використовують дані про кількість та тип приладів, споживчу потужність промислового обладнання, також, враховується і призначення системи електропостачання у майбутньому).

Проектуючи системи електропостачання та освітлення, ми завжди передбачаємо «запас» споживчої потужності мережі з метою забезпечити зростання навантаження на електромережу з часом. Адже на потужну електромережу будівлі або приватного будинку можна буде встановити нове сучасне та потужне обладнання без вагань, бо така системи електропостачання буде безпечною для споживачів.

Використання дизельних та бензинових генераторів для систем безперервного електропостачання

Генератор можна використовувати не лише для того, аби захистити електромережу будинку від різких змін напруги, також, за допомогою генераторів ви зможете забезпечити резервне електропостачання для приватного будинку, котеджу або підприємства. Також генератор допоможе при встановленні автономного електропостачання.

Переваги якісного проектування систем електропостачання:

 • Ретельний попередній аналіз майбутньої електромережі та системи освітлення дозволить створити проект, у якому буде враховано обладнання та прилади у мережі. Також, вірний розрахунок споживчої потужності системи електропостачання значно скоротить витрати на кабельні матеріали,
 • Відмінна безпека системи електропостачання, яка досягається шляхом правильного розрахунку напруги та потужності електромережі. Проектувальники врахують кількість автоматичних вимикачів, спосіб прокладки та необхідну товщину кабелів,
 • Захист систем електропостачання від доторкання до елементів електромережі – надійна ізоляція електрокабелів,
 • Захист систем освітлення  та електропостачання від перенапруги,
 • Якісне заземлення усіх приладів та обладнання, що задіяне у проекти електропостачання будинку або офісу.

Отримавши узгоджений проект на електромережу та систему освітлення, можна переходити і до монтажних робіт. Досвічені співробітники компанії ITTel допоможуть прокласти систему електропостачання згідно проекту необхідної потужності. Також, ми підберемо та придбаємо, а ткож встановимо автомати, розетки, вимикачі та інші прибори і компоненти системи електропостачання.

Компанія ITTel пропонує комплексні послуги з проектування, монтажу та запуску систем електропостачання та освітлення, а також систем резервного електроживлення будівель.