Вірний монтаж інженерних мереж у будь-якій будівлі: у приміщенні великої компанії чи у невеличкій квартирі – є головною складовою для комфортної роботи та проживання мешканців. З проектування інженерних мереж починається геть усе: і майбутня комп’ютерна мережа, і проект електромережі будинку, і впровадження складних систем відеоспостереження або повнофункціональної системи передачі аудіо- та відеоданих.

Проектування інженерних мереж у Києві починається з прибуття наших спеціалістів на об’єкт. Лише після детального аналізу локації та самої будівлі, ми запропонуємо вам оптимальне рішення щодо інженерних мереж. Окрім того, у Києві ви замовите не лише проектування та монтаж інженерної мережі, ми залюбки допоможемо вам обрати та придбати якісне обладнання для інженерних мереж вашого офісу, компанії чи приватного будинку.

Проектування інженерних мереж для приміщень комерційного призначення, офісних приміщень, житлових будинків:

  • проектування інженерних мереж для освітлення та електропостачання: проекти систем освітлення, проектування комплексних мереж низької напруги ( з урахування розгортання та налаштування наступних систем зв’язку  – АТМ, Інтернет, комп’ютерних мереж тощо),
  • проектування мереж СКС та ЛОМ для комп’ютерних та телефонних ліній,
  • проектування інженерних мереж для передачі відео- та аудуоінформації з метою захисту і охорони приміщень: від систем відеоспостереження для приватного будинку і до багатофункціональних систем безпеки та контролю доступу на приватну територію чи підприємство, що охороняється,
  • проектування лоточних систем (проекти лоточних кабельних трас),
  • проектування інженерних мереж для систем заземлення та захисту від блискавок будинків та приміщень,
  • проектування аудіо-візуальних систем (мультирум, системи відеозв’язку, системи для відтворення аудіо- та відеоінформації для торгівельних центрів , розважальних закладів, системи сучасного конференц-зв’язку, домашній кінотеатр тощо).

Для нових приміщень, офісного чи житлового фонду, проектувати інженерні мережі найлегше та найкраще, адже такі мережі будуть побудовані у відповідності до вимог сучасного життя та стандартів безпеки.  Але в ITTel ви матимете  змогу замовити також і реконструкцію існуючих інженерних мереж с наступним демонтажем старих мереж і монтажем мереж згідно нового проекту.

Інженерне проектування мереж  – одна з найважливіших робіт, так, вірний монтаж інженерних мереж складається з кількох суттєвих кроків.  Перш за все, ми маємо чітко усвідомлювати призначення проекту інженерної мережі: вона буде побудована у житловому чи офісному приміщенні, які функції буде виконувати мережа інженерних комунікацій, яким буде навантаження на систему інженерних мереж тощо.  Окрім цього, після розрахунку навантаження на інженерні мережі, варто замислитись і про обладнання та прилади, які будуть встановлені у інженерних мережах будинку чи офісу.

Також, не викликає сумнівів і те, що кожний узгоджений з Замовником проект інженерних мереж має також суворо відповідати усім стандартам безпеки, тому всі проектні рішення по інженерним мережам у Києві та по всій території України підлягають обов’язкового узгодженню у відповідних контролюючих організаціях.

Монтаж інженерних мереж у Києві

Після узгодження проектної документації для інженерних мереж будинку згідно усіх технічних стандартів та побажань Замовника, ми можемо й надалі здійснювати супровід проекту Замовника:

  • виконати монтаж інженерних мереж,
  • встановити та налаштувати необхідне обладнання, запустити необхідні системи відеоспостереження, комп’ютерні мережі, АТМ, встановити ліцензійне програмне забезпечення та запрограмувати обладнання мережі,
  • підтримувати інженерні мережі у робочому стані, здійснювати регулярну перевірку та профілактику інженерних систем в Києві та по Київській області.

Замовити проект інженерної мережі

Для того, щоб замовити проекти інженерних мереж у Києві для будь-яких комунікацій, для того, щоб вірно оцінити складність інженерного проекту та задля вірного планування інженерних мереж, нам необхідно ознайомитись заздалегідь з планом будинку де буде здійснюватись монтаж нових або заміна старих інженерних мереж. Також, не менш важливим буде й ваше технічне завдання до інженерної мережі, у якому зазвичай Замовник окреслює усі необхідні побажання до проекту.

Документи для підрахунку вартості проектування та монтажу інженерної мережу у Києві необхідно надсилати на нашу електронну адресу з темою «Проектування інженерних мереж у Києві – розрахунок монтажу мережі».