• Аналіз, очищення, підготовка даних

 • Підбір, створення, налаштування, оптимізація математичних моделей

 • Створення звітів

Ваша компанія створює дані? Тоді наша команда допоможе вам їх аналізувати.

Ми проаналізуємо якість ваших даних, запропонуємо оптимальний метод їх зберігання, синхронізації імпорту та експорту.

Далі ми запропонуємо оптимальну математичну модель для прогнозу або класифікації цих даних.

Потім виберемо оптимальні ІТ інструменти які краще всього використовувати для ваших даних. Зазвичай ми використовуємо  Python та його фрейморки (Pandas, NumPy, SciPy, Matplotlib, Seaborn, Scikit Learn, TensorFlow, Keras, Statsmodels, Plotly …) та Jupyter Notebook або Google Colab, але якщо ви використовуєте R або Wolfram, ми також зможемо допомогти.

Також ми створимо для вас звіти, які допоможуть вам зрозуміти і побачити:

 • якість ваших даних
 • як класифікуються ваші дані
 • прогноз по вашим даним
 • чи вірно працює модель
 • результати використання різних моделей та алгоритмів
 • багато красивих графіків, діаграм та матриць 🙂
 • представлення ваших даних та результатів роботи моделі в 3D з інтерактивним переглядом
 • Створення корпоративних сайтів
 • Створення сайту візитки
 • Розробка інтернет магазинів
 • Створення Андроїд додатків
 • Створення IOS додатків
 • 1C розробка

Розробка програмного забезпечення є пріоритетним напрямком нашої діяльності.

Ми розробляємо сайти будь якої складності:

 • Використовуючи основні новітні CMS (WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal, Wix)
 • На базі основних сучасних фреймворків PHP (Laravel, Symfony, Yii, CodeIgniter, CakePHP, Zend, Aura)
 • На базі .NET
 • Old Style на базі HTML + CSS

Це може бути як візитка, так і корпоративний сайт, або аналітичний портал, чи агрегатор новин. Також ми можемо створити блог, веб рішення з використанням відкритих даних, платформу підтримки бізнесу або складне віб рішення з великою кількістю інтеграцій і подключениям різних API, чи інтернет магазин з підключеними до нього основними платіжними системами. Ми зможемо спроектувати і впровадити систему, яка буде найкраще і найзручніше реалізовувати ваші бізнес вимоги і ІТ потреби.

Розробка мобільних додатків на сучасному етапі є вкрай популярною послугою. Кількість користувачів мобільних пристроїв на різних платформах зростає з кожним днем. Сьогодні користувач вимагає широкого спектру різноманітного програмного забезпечення для офісу та вирішення бізнес-задач. Також, досить велика частка програмного ринку належить ігровим додаткам для пристроїв на базі iOS і Android платформ. Ми маємо визнати, що нові програмні продукти є важливою ланкою в розвитку торговельної, виробничої та інших сфер діяльності людини.

Існує три види мобільних додатків:

 • Веб-додатки, сайти. Найпопулярніший тип додатків. Сучасні мобільні пристрої надають користувачеві, який працює в мережі Інтернет, такі ж можливості, що й стаціонарні комп’ютери. Обумовлено це підтримкою HTML 5. Окрім того, додатки для мобільних пристроїв це ідеальний варіант для швидкого старту з невеликими вкладеннями і відмінною функціональністю. Мобільні сайти – це рішення для всіх без винятку платформ.
 • Гібридне ПЗ. Це можливість доступу до всього функціоналу мобільних пристроїв, при цьому для їх створення використовуються фреймворки, HTML, Java, CSS. Це нативне ПЗ з інтегрованим мовою розмітки. Такі додатки – чудове рішення для тих, хто бажає використовувати всі переваги нативних додатків в поєднанні з останніми розробками в веб-технологіях. Прикладом гібридного програмного забезпечення може служити Facebook, що завантажується з магазину ПЗ, але потребує підключення до Інтернету.
 • Нативне ПЗ. Найвимогливіший до ресурсів вид додатків. У той же самий час, дозволяє скористатися всіма можливостями операційної системи. Це найбільш функціональний і продуктивний вид мобільних додатків.

Розробка мобільних додатків ведеться для наступних платформ:

Розробка додатків для Аndroid. На частку мобільних пристроїв на базі Android припадає 50 відсотків всіх користувачів. Створення додатків для цієї платформи відрізняється від розробки сайту. В даному випадку також приділяється увага інтерфейсу – дружньому та інтуїтивно зрозумілому. Щоб не зникало бажання використовувати додаток кожен день, важливо опрацювати прототипи і дизайн програми. Розробка додатків для Аndroid вимагає від розробників глибоких знань і розуміння принципів ефективної взаємодії користувача з додатком, законів дизайну.

Розробка додатків для IOS. Iphone OS – IOS випускається американською компанією Apple. Більше 30% користувачів обирають в якості платформи для своїх мобільних пристроїв Iphone OS. Якісне ПО починається з проекту архітектури програми. Саме зручності користування продуктом приділяється особлива увага при розробці IOS додатків. Тому, визначившись з бізнес-планом, переходять до планування архітектури додатку, а потім до дизайну інтерфейсу мобільного програми. Створений дизайн-макет передається програмісту, який працює над задуманим функціоналом.

Розробка додатків для смартфонів проводиться в інтегрованому середовищі, яку надає кожна з існуючих платформ і дозволяє виробникам виконувати завдання з програмування, тестування та впровадження.

 • Розробка комплексних програмних ІТ рішень для підтримки, оптимізації або старту бізнесу
 • Створення No-Code/Low-Code рішень для швидкого створення MVP і перевірки гіпотез
 • Підбір та впровадження готових ІТ рішень для підтримки або автоматизації вашего бізнесу
 • Консалтинг з питань інформаційної безпеки
 • Створення та оптимізація бізнес процесів
 • Віддалений фахівець для ІТ послуг

No-Code/Low-Code

No-Code – це, як можна зрозуміти з назви, програмування без коду. Цей тренд з’явився 5 років тому в США , це створення продукту з використанням різних конструкторів, зовсім без коду, або з мінімальною його кількістю, що дозволяє з мінімальним бюджетом та в 3-4 та рази швидше протестувати гіпотезу про потрібність вашого продукту.
Ви вирішили спробувати No-Code старт? Для цього вам потрібно прийняти декілька важливих рішень. Головне – правильно обрати технологію, і якщо ви не «технарь», то краще проконсультуватись у професіоналів. Наступний вибір, це ви самі створюєте продукт (за 3 місяці реально навчитись з нуля повноцінно використовувати інструменти No-Code і створювати повноцінні додатки) або наймаєте No-Code розробників. Звичайно тут краще «стартанути» разом з ментором, яким може виступити наша компанія. Ми допоможемо швидко створити MVP (Мінімальний Життєздатний Продукт), який дозволяє отримати осмислений зворотний зв’язок від користувачів, зрозуміти, що їм потрібно, і не створювати те, що їм нецікаво і за що вони не готові платити.
На разі існує дуже багато різних інструментів No-Code/Low-Code. Ось частина з них:
Bubble, Tilda, Webflow, Wappler, Betty Blocks, Wix, LPgenerator, Notion, Airtable, AppSheet, Game Builder, Honeycode, Coda, Retool, MailChimp/Substack, Gumroad/Shopify, Voiceflow, Anima
Ми з радістю підберемо і впровадимо те що піддійте саме вам, ну що, «зробимо стартап разом» або «No-Code так No-Code» ?

Класичний консалтинг

Компанія ITTel пропонує вашій увазі послугу консультування у сфері інформаційних технологій (ІТ консалтинг) для державних та приватних установ у Києві. Ми можемо взяти на ІТ обслуговування вашу ІТ інфраструктуру повністю, так як ІТ обслуговування має на меті організацію і постійну техпідтримку правильної роботи обладнання в інформаційній структурі вашої компанії (консалтинг для ІТ відділу, консалтинг в сфері ІТ безпеки,  ІТ консалтинг для підбору, налаштування та моніторингу встановленого обладнання, програмного забезпечення інженерної мережі).

Переваги ІТ консалтингу

 • Для будь-якої компанії консалтинг з питань ІТ в Києві допоможе вирішити найголовнішу проблему: постійний пошук кваліфікованого співробітника для ІТ. Ви більше не будете витрачати час на підбір ІТ спеціаліста, не будете навчати сьогоднішнього випускнка ВУЗу роботі ІТ відділу у реальному житті і, таким чином, обравши консультування для ІТ відділу від ITTel, зможете заощадити кошти та уникнути постійних збоїв у інформаційній структурі. Головне завдання кожного ІТ консультанта – налаштувати роботу матеріально-технічної бази компанії таким чином, щоб максимально використати всі можливості мережі,
 • Професійний ІТ консалтинг у Києві допоможе вам налаштувати обмін даними між співробітниками компанії, це значно полегшить обмін текстової та аудіовізуальної інформації між відділами,
 • Обізнаний фахівець налаштує вам IP-телефонію, це дозволить оптимізувати мобільний та міжміський телефонний зв’язок – ІТ консалтинг допоможе вам суттєво зменшити витрати на телефонні розмови,
 • Аудит поточного стану мережі, а саме з цього й починається робота з ІТ консультування, допоможе чітко визначити недоліки та переваги вашої інформаційної структури. Після комплексного ІТ аудиту можна сміливо переходити  до налаштування чи заміни ліцензійного ПЗ, так як навіть ця, на перший погляд, несуттєва зміна, значно підвищить як ефективність роботи ПК та обладнання вашої мережі, так и працездатність персоналу – ІТ консалтинг зможе покращити робочу активність та підвищити задоволення від робочого місця практично вдвічі.

Якщо всі переваги консалтингу для ІТ вдало поєднати з можливостями ІТ відділу вашої компанії, у результаті ми отримаємо зовсім інший, якісний рівень і бізнес-процесів, і прибутків організації.  ІТ консалтинг допоможе вам автоматизувати стандартні робочі процеси співробітників та обладнання, керувати якістю виробництва, створити конкурентоспроможну та перспективну компанію.

Підписати угоду на ІТ консалтинг у Києві

Для того, щоб підписати угоду з ITTel на ІТ консультування вашої компанії, вам необхідно, для початку, замовити ІТ-аудит вашої інформаційної структури. Лише ретельний ІТ аудит підприємства допоможе нам проаналізувати бізнес-процеси,  розробити оптимальну кампанію з розвитку та модернізації обладнання та ПЗ.  ІТ консалтинг не значить «витратно», ІТ консалтинг це оптимально, адже консалтинг з ІТ послуг це ефективне рішення як для невеликого бізнесу та компаній середнього розміру, так і для справжніх гігантів ринку, які не бажають втрачати час та зусилля на утримання цілого відділу ІТ спеціалістів.

Успішність консалтингу ІТ відділу буде помітною вже у перший місяць нашої спільної роботи, адже з найпершого дня наші досвідчені спеціалісти з ІТ консалтингу зможуть вам допомогти суттєво оптимізувати вашу роботу та використати ваші технічні ресурси на всі 100%.

Захист комерційної інформації – приорітетний напрямом ІТ консультування для ITTel

Сертифіковані та професійні ІТ консультанти допоможуть вам налаштувати безпечний обмін інформацією для Інтранет та Екстранет, окрім того, з ITTel ви матимете змогу звести нанівець витік інформації конфіденційного характеру та попередити розголошення інформації співробітниками компанії.  Часто ІТ консалтинг допомагає знайти джерело виходу інформації та, відповідно, грошей компанії. Адже лише висококваліфікований ІТ спеціаліст зможе вам допомогти не втрачати проекти та прибуток через халатність та бажання до власного збагачення співробітників компанії.

ІТ консалтинг від ITTel це:

 • Автоматизація всіх бізнес-процесів з максимальною ефективністю заради зростання компанії,
 • Підтримка активного та пасивного мережевого обладнання, підтримка серверного обладнання,
 • Налаштування програмного забезпечення локальної мережі, налаштування Інтранет, захист Інтранет від витоку внутрішньої інформації та для захисту від зовнішніх атак,
 • Налаштування і оптимізація телефонії, IP-телефонії, налаштування АТС,
 • Модернізація ІТ відділу, інженерних мереж,
 • Професійний підбір ІТ персоналу на віддалену або постійну роботу в компанії.

Наостанок, нам хотілось би зробити акцент на тому, що надаючи послуги ІТ консалтингу у Києві, нашою головною метою є зростання прибутковості компанії. Адже навіть найпростіша оптимізація обладнання і ПЗ впевнено підвищить доходи, зменшить витрати. Це перевірено  ITTel на практиці.

 • Проектування інженерних мереж
 • СКС
 • Відеонагляд
 •  Cистеми передачі аудіо- та візуальної інформації
 • Системи електропостачання та освітлення
 • Системи контролю доступу та безпеки
 • Охоронна сигналізація
 • Захист від блискавок та грому

Вірний монтаж інженерних мереж у будь-якій будівлі: у приміщенні великої компанії чи у невеличкій квартирі – є головною складовою для комфортної роботи та проживання мешканців. З проектування інженерних мереж починається геть усе: і майбутня комп’ютерна мережа, і проект електромережі будинку, і впровадження складних систем відеоспостереження або повнофункціональної системи передачі аудіо- та відеоданих.

Проектування інженерних мереж у Києві починається з прибуття наших спеціалістів на об’єкт. Лише після детального аналізу локації та самої будівлі, ми запропонуємо вам оптимальне рішення щодо інженерних мереж. Окрім того, у Києві ви замовите не лише проектування та монтаж інженерної мережі, ми залюбки допоможемо вам обрати та придбати якісне обладнання для інженерних мереж вашого офісу, компанії чи приватного будинку.

Проектування інженерних мереж для приміщень комерційного призначення, офісних приміщень, житлових будинків:

 • проектування інженерних мереж для освітлення та електропостачання: проекти систем освітлення, проектування комплексних мереж низької напруги ( з урахування розгортання та налаштування наступних систем зв’язку  – АТМ, Інтернет, комп’ютерних мереж тощо),
 • проектування мереж СКС та ЛОМ для комп’ютерних та телефонних ліній,
 • проектування інженерних мереж для передачі відео- та аудуоінформації з метою захисту і охорони приміщень: від систем відеоспостереження для приватного будинку і до багатофункціональних систем безпеки та контролю доступу на приватну територію чи підприємство, що охороняється,
 • проектування лоточних систем (проекти лоточних кабельних трас),
 • проектування інженерних мереж для систем заземлення та захисту від блискавок будинків та приміщень,
 • проектування аудіо-візуальних систем (мультирум, системи відеозв’язку, системи для відтворення аудіо- та відеоінформації для торгівельних центрів , розважальних закладів, системи сучасного конференц-зв’язку, домашній кінотеатр тощо).

Для нових приміщень, офісного чи житлового фонду, проектувати інженерні мережі найлегше та найкраще, адже такі мережі будуть побудовані у відповідності до вимог сучасного життя та стандартів безпеки.  Але в ITTel ви матимете  змогу замовити також і реконструкцію існуючих інженерних мереж с наступним демонтажем старих мереж і монтажем мереж згідно нового проекту.

Інженерне проектування мереж  – одна з найважливіших робіт, так, вірний монтаж інженерних мереж складається з кількох суттєвих кроків.  Перш за все, ми маємо чітко усвідомлювати призначення проекту інженерної мережі: вона буде побудована у житловому чи офісному приміщенні, які функції буде виконувати мережа інженерних комунікацій, яким буде навантаження на систему інженерних мереж тощо.  Окрім цього, після розрахунку навантаження на інженерні мережі, варто замислитись і про обладнання та прилади, які будуть встановлені у інженерних мережах будинку чи офісу.

Також, не викликає сумнівів і те, що кожний узгоджений з Замовником проект інженерних мереж має також суворо відповідати усім стандартам безпеки, тому всі проектні рішення по інженерним мережам у Києві та по всій території України підлягають обов’язкового узгодженню у відповідних контролюючих організаціях.

Монтаж інженерних мереж у Києві

Після узгодження проектної документації для інженерних мереж будинку згідно усіх технічних стандартів та побажань Замовника, ми можемо й надалі здійснювати супровід проекту Замовника:

 • виконати монтаж інженерних мереж,
 • встановити та налаштувати необхідне обладнання, запустити необхідні системи відеоспостереження, комп’ютерні мережі, АТМ, встановити ліцензійне програмне забезпечення та запрограмувати обладнання мережі,
 • підтримувати інженерні мережі у робочому стані, здійснювати регулярну перевірку та профілактику інженерних систем в Києві та по Київській області.

Замовити проект інженерної мережі

Для того, щоб замовити проекти інженерних мереж у Києві для будь-яких комунікацій, для того, щоб вірно оцінити складність інженерного проекту та задля вірного планування інженерних мереж, нам необхідно ознайомитись заздалегідь з планом будинку де буде здійснюватись монтаж нових або заміна старих інженерних мереж. Також, не менш важливим буде й ваше технічне завдання до інженерної мережі, у якому зазвичай Замовник окреслює усі необхідні побажання до проекту.

Документи для підрахунку вартості проектування та монтажу інженерної мережу у Києві необхідно надсилати на нашу електронну адресу з темою «Проектування інженерних мереж у Києві – розрахунок монтажу мережі».