Компанія ITTel пропонує вашій увазі послугу консультування у сфері інформаційних технологій (ІТ консалтинг) для державних та приватних установ у Києві. Ми можемо взяти на ІТ обслуговування вашу ІТ інфраструктуру повністю, так як ІТ обслуговування має на меті організацію і постійну техпідтримку правильної роботи обладнання в інформаційній структурі вашої компанії (консалтинг для ІТ відділу, консалтинг в сфері ІТ безпеки,  ІТ консалтинг для підбору, налаштування та моніторингу встановленого обладнання, програмного забезпечення інженерної мережі).

Переваги ІТ консалтингу

  • Для будь-якої компанії консалтинг з питань ІТ в Києві допоможе вирішити найголовнішу проблему: постійний пошук кваліфікованого співробітника для ІТ. Ви більше не будете витрачати час на підбір ІТ спеціаліста, не будете навчати сьогоднішнього випускнка ВУЗу роботі ІТ відділу у реальному житті і, таким чином, обравши консультування для ІТ відділу від ITTel, зможете заощадити кошти та уникнути постійних збоїв у інформаційній структурі. Головне завдання кожного ІТ консультанта – налаштувати роботу матеріально-технічної бази компанії таким чином, щоб максимально використати всі можливості мережі,
  • Професійний ІТ консалтинг у Києві допоможе вам налаштувати обмін даними між співробітниками компанії, це значно полегшить обмін текстової та аудіовізуальної інформації між відділами,
  • Обізнаний фахівець налаштує вам IP-телефонію, це дозволить оптимізувати мобільний та міжміський телефонний зв’язок – ІТ консалтинг допоможе вам суттєво зменшити витрати на телефонні розмови,
  • Аудит поточного стану мережі, а саме з цього й починається робота з ІТ консультування, допоможе чітко визначити недоліки та переваги вашої інформаційної структури. Після комплексного ІТ аудиту можна сміливо переходити  до налаштування чи заміни ліцензійного ПЗ, так як навіть ця, на перший погляд, несуттєва зміна, значно підвищить як ефективність роботи ПК та обладнання вашої мережі, так и працездатність персоналу – ІТ консалтинг зможе покращити робочу активність та підвищити задоволення від робочого місця практично вдвічі.

Якщо всі переваги консалтингу для ІТ вдало поєднати з можливостями ІТ відділу вашої компанії, у результаті ми отримаємо зовсім інший, якісний рівень і бізнес-процесів, і прибутків організації.  ІТ консалтинг допоможе вам автоматизувати стандартні робочі процеси співробітників та обладнання, керувати якістю виробництва, створити конкурентоспроможну та перспективну компанію.

Підписати угоду на ІТ консалтинг у Києві

Для того, щоб підписати угоду з ITTel на ІТ консультування вашої компанії, вам необхідно, для початку, замовити ІТ-аудит вашої інформаційної структури. Лише ретельний ІТ аудит підприємства допоможе нам проаналізувати бізнес-процеси,  розробити оптимальну кампанію з розвитку та модернізації обладнання та ПЗ.  ІТ консалтинг не значить «витратно», ІТ консалтинг це оптимально, адже консалтинг з ІТ послуг це ефективне рішення як для невеликого бізнесу та компаній середнього розміру, так і для справжніх гігантів ринку, які не бажають втрачати час та зусилля на утримання цілого відділу ІТ спеціалістів.

Успішність консалтингу ІТ відділу буде помітною вже у перший місяць нашої спільної роботи, адже з найпершого дня наші досвідчені спеціалісти з ІТ консалтингу зможуть вам допомогти суттєво оптимізувати вашу роботу та використати ваші технічні ресурси на всі 100%.

Захист комерційної інформації – приорітетний напрямом ІТ консультування для ITTel

Сертифіковані та професійні ІТ консультанти допоможуть вам налаштувати безпечний обмін інформацією для Інтранет та Екстранет, окрім того, з ITTel ви матимете змогу звести нанівець витік інформації конфіденційного характеру та попередити розголошення інформації співробітниками компанії.  Часто ІТ консалтинг допомагає знайти джерело виходу інформації та, відповідно, грошей компанії. Адже лише висококваліфікований ІТ спеціаліст зможе вам допомогти не втрачати проекти та прибуток через халатність та бажання до власного збагачення співробітників компанії.

ІТ консалтинг від ITTel це:

  • Автоматизація всіх бізнес-процесів з максимальною ефективністю заради зростання компанії,
  • Підтримка активного та пасивного мережевого обладнання, підтримка серверного обладнання,
  • Налаштування програмного забезпечення локальної мережі, налаштування Інтранет, захист Інтранет від витоку внутрішньої інформації та для захисту від зовнішніх атак,
  • Налаштування і оптимізація телефонії, IP-телефонії, налаштування АТС,
  • Модернізація ІТ відділу, інженерних мереж,
  • Професійний підбір ІТ персоналу на віддалену або постійну роботу в компанії.

Наостанок, нам хотілось би зробити акцент на тому, що надаючи послуги ІТ консалтингу у Києві, нашою головною метою є зростання прибутковості компанії. Адже навіть найпростіша оптимізація обладнання і ПЗ впевнено підвищить доходи, зменшить витрати. Це перевірено  ITTel на практиці.