Незалежно від апаратного забезпечення комп’ютера, настає момент, коли система починає працювати повільніше. Основними причинами, з якими пов’язують зниження продуктивності системи, можуть стати як невгамовна пристрасть користувача до тестування різного роду програмного забезпечення, так і недостатньо прискіплива увага до безпеки системи.

Причиною повільної роботи комп’ютера на базі windows 7 можуть бути програмні і апаратні конфлікти. Ремонт комп’ютерів в Києві від компанії ITTel включає усунення несправностей програмного характеру. Він може бути проведений в нашому офісі, в офісі замовника та вдома у користувача.

Послуги можуть включати проведення наступних робіт:

 • Діагностика ПК; [/ dt_list_item]

 • Установка антивірусного програмного забезпечення; [/ dt_list_item]

 • Оптимізація роботи, налаштування ПК; [/ dt_list_item]

 • Технічне обслуговування; [/ dt_list_item]

 • Резервування-відновлення даних; [/ dt_list_item]

 • Консультативні послуги та виїзд ІТ спеціаліста на вимогу [/ dt_list_item]

  [/ dt_list]

  До апаратних проблем, що впливає на продуктивність комп’ютера, відносяться фізичні дефекти жорстких дисків, оперативної пам’яті та ін. Наприклад, при проблемах з ОЗУ? комп’ютер може виснути – добре відомий багатьом користувачам «синій екран смерті». Виключивши можливі несправності з «залізом» звернемося до усунення програмних проблем.

  У даній статті ми розповімо про можливі роботи з оптимізації роботи комп’ютера, які можуть слугувати узагальненою відповіддю на поширені питання: чому висне комп’ютер або чому гальмує ноутбук.

  Видалення програм, які мало використовуються

  Як вже було вказано вище, бажання користувача протестувати всі програмні продукти, що з’являються на ринку, з часом призводить до ситуації, коли в системі накопичується величезна кількість програм, які не використовуються. Гарною звичкою, в цьому випадку, буде своєчасна деінсталяція додатків. Системні бібліотеки, драйвери, записи в реєстрі, програмні файли – все це займає місце на диску, витрачає ресурси процесора і ОЗУ.

  Оптимізація файлу автозавантаження

  Розробники програмного забезпечення досить часто передбачають можливість роботи програм у фоновому режимі. Це дозволяє користувачеві запускати програми в один клік. З цією метою передбачається можливість завантаження програми разом зі стартом ОС, для чого відповідний запис з’являється у файлі автозавантаження. З ростом числа таких програм сповільнюється робота системи, витрачається оперативна пам’ять.

  Дефрагментація жорсткого диска

  При експлуатації комп’ютера в системі постійно відбуваються операції запису на жорсткий диск. З часом файли стають фрагментованими – частини одного і того ж файлу можуть бути записані в різних секторах диска, що значно збільшує число звернень до вінчестера, а, отже, уповільнює роботу системи. Для усунення цієї проблеми виробляють періодичну дефрагментацію диска – при активному використанні комп’ютера – не менше одного разу на місяць. Якщо дефрагментація не виконується, можливо, причина криється в фізичних дефектах жорсткого диска. У цьому випадку варто звернутися в сервісний центр з ремонту апаратного забезпечення комп’ютерів в Києві.

  Аудит на наявність вірусів і шпигунського ПЗ

  Причиною повільної роботи ПК можуть бути віруси і шпигунське ПЗ. Це не найпоширеніша причина, але щоб виключити її, необхідно почистити комп’ютер від вірусів за допомогою антивірусних і антишпіонских програм. При наявності вірусу можливе значне зниження роботи комп’ютера, поява спливаючих повідомлень, несанкціонований запуск додатків, постійний доступ до жорсткого диска.

  Установка антивіруса, періодичні оновлення антивірусних баз – важливий етап у забезпеченні безпеки комп’ютера. Для базового захисту підійде навіть безкоштовний антивірус. Для професійного видалення вірусів з комп’ютера ми рекомендуємо звертатися тільки до фахівців.

  Оптимальний варіант – це забезпечення безпеки роботи ПК у профілактичному режимі.

  Всередині середніх і великих компаній, рішення питання безпеки потребують комплексного підходу. При наявності 50-100 комп’ютерів – це досить складне завдання для штатного системного адміністратора. Тому, ми пропонуємо свої умови з IT аутсорсингу, що дозволить вам істотно поліпшити роботу користувачів ПК за невеликий проміжок часу

  У цьому випадку ви отримуєте кваліфіковану допомогу за вимогою і систематичний аудит IT безпеки офісних ПК.