Комплексний аудит IT інфраструктури підприємства це детальний та послідовний аналіз усієї організації, діяльності, ефективності, а також продуктивності локальної мережі. Від якості вашої ІТ інфраструктури залежить і прибутковість компанії, і задоволеність Клієнтів, і працездатність персоналу.

Наші спеціалісти за допомогою ІТ аудиту допоможуть вам визначити поточний стан вашої ІТ системи, вказати на можливі недоліки, допомогти з модернізацією ІТ інфраструктури для її оптимального функціонування.

Переваги ІТ аудиту

 • ІТ аудит допомагає визначити поточний стан ІТ інфраструктури підприємства, проаналізувати всі складові вашої ІТ системи,
 • детальна інвентаризація усіх складових ІТ інфраструктури (ПК, серверів, мережевого обладнання, оргтехніки тощо),
 • ІТ аудит здійснить аналіз роботи ІТ інфраструктури у штатному режимі та з максимальним навантаженням (тестування під час ІТ аудиту здійснюється як спеціальною апаратурою, так і спеціалістами ITTel),
 • побудова структури локальної мережі,
 • виявлення проблем матеріально-технічної бази та надання рекомендацій з їх розв’язання,
 • ІТ аудит допоможе підготувати підприємство до автоматизації, модернізації ІТ інфраструктури під нові вимоги,
 • мінімізация ризиків та збоїв у ІТ системі,
 • ІТ аудит допоможе проаналізувати налаштування безпеки, визначити рівень безпеки мережі.

Надійність ІТ аудиту

Компанія ITTel проводить ІТ аудит підприємства з використанням  міжнародних стандартів ITIL та COBIT, а це означає, що після ІТ аудиту вашої інфраструктури, ви зможете використати отримані дані для ефективної модернізації мережі, для впровадження будь-якої CRM, для для підбору оптимальної конфігурації мережевого обладнання.

ІТ аудит гарантуватиме вам упевненість у продуктивній роботі і надасть вам усі рекомендації для покращення вашої мережі та й самого підприємства у цілому.

Вартість ІТ аудиту в Києві

Вартість ІТ аудиту залежить від багатьох факторів, ціна ІТ аудиту в Києві може відрізнятись від середньостатистичної вартості ІТ аудиту після прибуття нашого спеціалісту на об’єкт. На вартість ІТ аудиту впливає і кількість робочих місць користувачів, і терміни проведення аудиту, і бажаний результат та мета. Так, для нової компанії, що лише почала розвиватися, в офісі котрої знаходиться 3-5 ПК ціна ІТ аудиту буде значно меншою, аніж для підприємтсва з робочими місцями у локальній мережі від 200 ПК.

Види ІТ аудиту від компанії ITTel

ІТ аудит це обов’язкова вимога до локальних мереж тих підприємств, з якими ми підписуємо угоду на техпідтримку. Зазвичай, ІТ аудит це комплексний аналіз усіх систем, розглянемо, з яких елементів може складатись ІТ аудит для компанії:

 • Повний аудит систем безпеки компанії (ІТ аудит систем пожежної безпеки, систем охоронної і тривожної сигналізації, ІТ аудит систем відеоспостереження, аудит контроля доступа на підприємство),
 • ІТ аудит структурованих кабельних систем (аналіз та перевірка систем зв’язку та телефонії, аналіз локальних мереж та приєднаного обладнання, ІТ аудит інформаційної безпеки з оцінкою серверної, місця збереження інформації та її захисту),
 • ІТ аудит работи ІТ відділу та його співробітників (аналіз субординації та робочих обов’язків, проведення інструктажу, аналіз роботи ІТ відділу у відповідності до міжнародних стандартів, ІТ аудит техінструкцій та посібників, перевірка посадових інструкцій для ІТ персоналу компанії).