Приводів для того, щоб звернутися за професійною комп’ютерної допомогою завжди може бути вдосталь. За умови щоденної експлуатації персонального комп’ютера, часто виникає потреба в усуненні як критичних ситуацій, так і в проведенні запланованих заходів. Наша компанія проводить абонентне обслуговування комп’ютерів в Києві і готова надати екстрену допомогу в складних ситуаціях.

Ми надаємо широкий спектр послуг з налаштування та обслуговування ПК, периферійних пристроїв, локальних мереж, а саме:

  • Діагностика персонального комп’ютера;
  • Встановлення та налаштування прикладних програм для комп’ютера;
  • Установка антивірусного програмного забезпечення;
  • Аудит безпеки ПК;
  • Оптимізація роботи, тонка настройка ПК;
  • Технічне обслуговування;
  • Створення резервних копій, відновлення даних;
  • Адміністрування комп’ютерних мереж;
  • Консультативні послуги (у тому числі віддалені).
  • Майстер з налаштування комп’ютера проведе всі необхідні роботи в нашому офісі або ж надасть допомогу за робочою адресою вашої компанії (послуги системного адміністратора, ІТ-спеціаліста).

Абонентне обслуговування ПК

Абонентне обслуговування – це оптимальне рішення для невеликих компаній, в штаті яких не передбачена посада для системного адміністратора. Фахівці сервісної компанії завжди на сторожі ваших інтересів і проводять не тільки профілактичне обслуговування, але й відновлюють роботу комп’ютерів і мереж після серйозних збоїв.

До налаштування офісних комп’ютерів в Києві входить встановлення та оновлення програмного забезпечення, підключення периферійних пристроїв, встановлення необхідних для роботи драйверів, лікування ПК від вірусів у разі інфікування. Можлива установка повного пакету офісних програм та їх налаштування відповідно до потреб користувача або встановлення окремих додатків.

Встановлення та налаштування програмного забезпечення

Ринок програмного забезпечення постійно поповнюється новими додатками, а вже ті програми, які вже використовуються, вимагають періодичного оновлення та налаштування. До таких програм відносяться різні системні, мультимедіа, офісні та Інтернет-додатки, програми для роботи з графікою. В такому випадку може знадобитися допомога фахівця, який забезпечить злагоджену роботу цілого комплексу ПЗ на одному комп’ютері не допускаючи програмних конфліктів. Багато додатків можуть вимагати доступу до серверів загального користування або баз даних, а це також потребує грамотного налаштування.

Сучасні програми підтримують роботу з великою кількістю периферійних пристроїв: принтерами, сканерами, планшетами, електронними ключами. Щоб синхронізувати роботу програмного і апаратного забезпечення вам також знадобиться допомога ІТ-спеціаліста.

Локальні мережі та Інтернет

Сучасний офіс неможливо уявити без доступу до Інтернет та локальної мережі. Створення інтранет-мережі дозволить організувати спільний доступ користувачів до файлів загального користування, надасть можливість використовувати загальний принтер. ІТ-спеціаліст допоможе об’єднати офісні комп’ютери в локальну мережу, організувати доступ до мережі Інтернет по Wi-Fi, здійснити установку мережевих принтерів, організує роботу файл-серверу тощо.

Захист персональних комп’ютерів

Кількість загроз для безпеки комп’ютера зростає з кожним днем. Щоб забезпечити безперебійну роботу ПК необхідно орієнтуватися в існуючих загрозах, щоб зберегти конфіденційну інформацію і забезпечити цілісність ваших даних.

Майстер з налаштування комп’ютера допоможе захистити ваш ПК від цілого ряду загроз для операційної системи і встановлених додатків: вірусів, шпигунських програм, скриптів.

Ми пропонуємо послуги професійного рівня з обслуговування комп’ютерів в Києві, підключення периферійних пристроїв, створення та налагодження локальної мережі, організації доступу в Інтернет за будь-якої технології.