Компанія ITTel пропонує скористатись професійними ІТ послугами в Києві для обслуговування вашої інформаційно-технічної структури: ІТ обслуговування комп’ютерів та ПЗ локально мережі компанії, ІТ послуги з встановлення та налаштування будь-якого обладнання та програмного забезпечення, налаштування та обслуговування серверів, управління та конфігурування баз даних, віддалені ІТ послуги в Києві та інших містах України або планові виїзди спеціаліста до офісу (це стосується лише ІТ послуг у Києві).

ІТ послуги, «ІТ аутсорсинг» у сучасному варіанті, допоможуть вам вирішити одразу кілька проблем у ІТ-інфраструктурі не маючи штатного ІТ співробітника у вашій компанії. З послугою ІТ аутсорсинг у Києві, ви зможете дозволити собі будь-якого спеціаліста у ІТ сфері за прийнятною ціною і лише тоді, коли вам це необхідно. Таким чином, ви завжди отримуватимете професійне ІТ обслуговування і це допоможе вам навіть заощадити як на утриманні ІТ працівника, так і на вірному налаштування усіх мереж, комп’ютерів та обладнання. ІТ послуги від ITTel це не лише ІТ підтримка, окрім цього ми потурбуємось і про системи контролю доступу чи спостереження, конференцзв’язок або телефонію.

До ІТ послуг компанії ITTel відносяться:

ІТ аудит інфраструктури компанії або офісу

Аудит технічного документообігу, конфігурації апаратного і програмного забезпечення, схеми розміщення обладнання, Active Directory, аналіз прав користувачів, групових політик, особливу увагу наші фахівці зажди наділяють політикам ІТ-безпеки. Для кожної компанії стратегії ІТ-аудиту різняться, можливо, для одних потрібно лише проаналізувати ПЗ та локальну мережу з 3 комп’ютерів, а інші компанії потребуватимуть комплексної перевірки ІТ інфраструктури з декількох мереж, перевірить ІТ-безпеку компанії і права доступу користувачів.

ІТ аутсорсинг, ІТ аутстаффінг і комплексне ІТ обслуговування у Києві

Ми надамо вам кваліфікованих та сертифікованих фахівців для повноцінних ІТ послуг: системних адміністраторів (Unix, Linux), програмістів (C++, Perl, Python, Java, Javascript, C#, .Net, C тощо), ІТ топ-менеджерів ( керівників та директорів відділів інформаційних технологій, керівників відділів ІТ розробки ПЗ), лінійний персонал (ремонт і збирання комп’ютерів, заміна картриджів, технічна підтримка для ІТ відділу у Києві, спеціалісти-початківці).

Також ми зможемо надати професійних співробітників для проектних ІТ робіт (впровадження ВСМ, налаштування нових ІТ систем, модернізація ІТ інфраструктури тощо).

Модернізація ІТ-інфраструктури компанії

Необхідність у оновленні та оптимізації роботи існуюючої ІТ-системи виникає тоді, коли частіше і частіше виникають помилки та збої у роботі обладнання, коли персонал не може швидко та вчасно закінчити усі завдання у зв’язку з застарілим обладнанням. Модернізація ІТ-системи це, перш за все, часткова або повна модифікація мережі, комп’ютерів та обладнання, створення баз даних та встановлення додаткових серверів, розширення ІТ-інфраструктури для підприємств, що розвиваються. ІТ послуги з оптимізації інфраструктури компанії допоможуть оптимізувати діяльність усіх відділів компанії та забезпечити стабільне ринкове зростання.

ІТ послуги для заміни та оптимізації ПЗ

Підбір ПЗ для вашого обладнання, ноутбуків та гаджетів, встановлення та налаштування програмного забезпечення для будь-якого обладнання мереж низької напруги (відеоспостереження, охоронні та тривожні сигналізації, пожежні сигналізації тощо).

Системне адміністрування, віддалені ІТ послуги в Києві з сисадміністрування

Адміністрування усіх локальних мереж, баз даних та серверного обладнання може здійснюватись на місці або віддалено.

Технічна підтримка

Технічна ІТ підтримка активного і пасивного мережевого обладнання, підтримка серверного обладнання, підтримка користувачів (розробка інструкцій).

Резервування даних, документування

Створення системи зберігання інформації для можливого відновлення ІТ системи після збою.

ІТ послуги з автоматизації підприємств

Автоматизація відділу (1С для бухгалтерії) або виробництва на базі сучасних ERP та CRM систем.

Для усіх Замовників у нас існують стандартні пакети для надання ІТ послуг у Києві, проте ми визнаємо, що кожна співпраця має індивідуальні особливості. Лише після знайомства з діяльністю компанії та її потребами у ІТ послугах будь-якого виду, разом ми дійдемо згоди стосовно пакету ІТ послуг для конкретної організації та їх вартості.

Вартість ІТ аутсорсингу від ITTel:

  • Пакет «Економ»: підтримка офісів, складських приміщень, невеликих організацій (до 9 користувачів) — вартість складає від 200 грн. на місяць за 1 ПК*,
  • Пакет «Оптимальний»: підтримка установ середнього розміру (від 10 до 99 користувачів) — вартість від 300 грн. на місяць* за 1 ПК,
  • Пакет «Преміум»: підтримка великих компаній та підприємств (більше 100 користувачів) — вартість від 8000 грн. на місяць*.

*До вартості ІТ послуг на 1 місяць до пакетів «Економ» та «Оптимальний» входять безкоштовні консультації по телефону, 1 виїзд спеціаліста на місяць і 1 сеанс віддаленої техпідтримки. Для пакету «Преміум» – до вартості ІТ підтримки входить 5 виїздів спеціаліста і 5 сеансів віддаленої підтримки.

Вартість 1 виїзду фахівця поза межами тарифного плану складає 200 грн.

Для замовлення ІТ послуг компанії ITTel вам необхідно звернутись за контактними телефонами або відправити нам повідомлення за допомогою форми зворотнього зв’язку на сторінці «Контакти». Ми пропонуємо лише якісні та сучасні ІТ послуги у Києві.