Компанія ITTel пропонує вашій увазі автоматизацію підприємств (CRM і ERP системи) для малого, середнього чи великого бізнесу, автоматизацію підприємств державного значення, а також автоматизацію будь-яких бізнес-процесів. Якщо ви замисились над збільшенням прибутку вашого бізнесу, над мінімізацією витрат, та над оптимізацією роботи всього підприємства або більш ефективним управлінням персоналу – автоматизовані системи управління це ваш наступний крок. Автоматизація бізнесу це вже не просто сучасна технологія,  але й дієвий підхід до поліпшення роботи будь-якого підприємства незалежно від його розміру, кількості персоналу та виду діяльності.

Переваги автоматизації бізнес-процесів підприємства:

 • підвищення конкурентоспроможності вашого підприємства,
 • планування й оптимізація всіх бізнес-процесів,
 • ефективне управління продажами та маркетингом підприємства,
 • розробка та впровадження автоматизованого управління колл-центрами підприємства або іншими клієнтськими системами,
 • впровадження та ефективне автоматичне керування базами даних підприємства (наприклад, автоматичний back-up даних),
 • розробка автоматизованого створення бюджету підприємства,
 • автоматизація бухгалтерії 1C і будь-якої звітності: управління доходами і витратами, реалізація будь-яких фінансових проектів,
 • управління формуванням грошових потоків, рухом грошових коштів, автоматизація взаємодії бізнесу з банками і іншими платіжними системами,
 • управління ризиками, автоматизація фінансового контролю, управління інвестиціями,
 • автоматизація підприємства з будь-якими технологічними процесами,
 • управління ремонтами і технічним обслуговуванням, автоматизація транспортних потоків,
 • управління персоналом підприємства: автоматизований розрахунок заробітної плати співробітників, премій і компенсацій, управління табельною звітністю, автоматизація оцінки персоналу.

Автоматизація бізнесу, програмне забезпечення

Сучасні інформаційні технології дозволяють підібрати найкраще для вашого бізнесу рішення для автоматизації підприємства. Так, компанія ITTel пропонує комплексні рішення для автоматизації підприємств на базі 1С, SAP, Microsoft, Oracle, Terrasoft. Залежно від розміру вашого підприємства і його бізнес-процесів, ми підберемо оптимальний пакет для автоматизації вашого бізнесу. Якщо у вашій компанії або на виробництві вже впроваджена автоматизована система управління підприємством, але вас не влаштовує налагодженість роботи бізнес-процесів, ми вам завжди зможемо допомогти скоригувати та оптимізувати вашу ERP або CRM систему для автоматизації підприємства, оновити її згідно поточних вимог вашого бізнесу і ринку .

Автоматизація підприємства, як і автоматизація будь-якого бізнесу, це завжди потрібне і справді ефективне рішення для оптимізації як малого, так і великого підприємства. Автоматизація підприємства передбачає комплексний підхід: розробку плану автоматизації бізнесу, повну техпідтримку при впровадженні ERP-системи, допомогу в підборі і закупівлі необхідного обладнання та програмного забезпечення для установки автоматизованої системи управління підприємством.

Автоматизація підприємства від компанії ITTel це не тільки сучасне технологічне рішення, наші фахівці допоможуть вам налаштувати всі робочі процеси (виробничі та технологічні), зменшити витрати підприємства.